Hera Hotel’de ki tüm odalar yunan mitolojisindeki bir tanrı veya tanrıçanın ismini taşımaktadır ve binanın ve şehrin tarihsel yapısına uygun şekilde olarak dekore edilmiştir. Eskitilmiş masif yatak başları, makyaj masaları, elbise dolapları ile bronz avize ve aplikler ahşap yer ve tavanlar ile birbirini tamamlayacak şekilde kullanılmıştır. Tüm odalarda ortopedik yataklar bulunur. Banyolarda havlupan ve saç kurutma makinası mevcuttur. Zengin yerli ve yabancı kanal seçenekleriyle donatılmış LCD televizyonlar ve telefon odalardaki konforu üst düzeye çıkarır. Wi-fi internet bağlantısı için şifre ücretsiz olarak resepsiyondan temin edilebilir.

Hotel sahipleri Mevhibe ve İskender Oflaz tarafından toplanmış değişik parçalar odalarda ve hotelin diğer bölümlerinde sergilenmektedir. Hera Hotelin misafirlerine evlerinde oldukları kadar rahat ve özgür hissetmeleri için özel çaba harcanmıştır.

Teras ve şarap evi ile bütünleşen ana binada Zeus, Hera, Artemis, Poseidon, ve Athena odaları bulunmaktadır. İkinci binada ise Ares, Nike, Afrodit, Demeter ve Apollo odaları yer alır.

Çift kişilik odalar

25 ve 30 metrekare arasında değişen büyüklüklerde olan bu odalarda bir çift kişilik yada iki tek kişilik ortopedik yataklar bulunur. Bazı odalara üçüncü misafir için ekstra yatak koyma imkanı vardır.

 

 

 

 

 

Lüks çift kişilik odalar

Zeus 40 metrekare büyüklüğündedir. Bir tarafta Bergama ve diğer tarafta Akropole bakan bir balkonu vardır.

Hera 30 metrekare büyüklüğünde ve Bazalika’ya hakim manzarasıyla ön plana çıkan bir odadır.

 

 

 

 

 

Üç kişilik odalar

Ares odasında üç adet tek kişilik yatak bulunur ancak bir çift kişilik ve bir tek kişilik yatak olacak şekilde sunulabilir.